Warsztaty oddechowe- przywracanie prawidłowego nawyku oddechowego.

gru 14, 2019

Słyszeliście już może o zasadzie 3-3-3? W kontekście funkcjonowania ludzkiego organizmu mówi ona o tym, że przeciętny człowiek może wytrzymać do 3 tygodni bez jedzenia, do 3 dni bez picia i … tylko 3 minuty bez oddechu!

Z tego wynika, że oddech stanowi najważniejszy rodzaj naszego paliwa napędowego. Jego jakość w istotny sposób przyczynia się do naszego samopoczucia oraz stanu zdrowia w każdym momencie i … z każdym oddechem.

Jeśli będziemy korzystać się z tego narzędzia w sposób efektywny i świadomy, nasze fizyczne i psychiczne zdrowie będzie się poprawiać! Skąd wiem? Z własnego doświadczenia, oraz m.in. od Patricka McKeown’a, który jest nauczycielem i ekspertem oddechu oraz autorem książek o metodzie oddychania Butejki.

Z wielką radością prowadzę szkolenia oddechowe, a obecnie jestem w trakcie certyfikacji na trenera metody Butejki. W ramach mojej pracy zaliczeniowej, dzielę się zdobytą wiedzą i umiejętnościami. Gdzie? Podczas warsztatów w siedzibie you can ze wspaniałą Ekipą, która zdecydowała się w prezencie przedświątecznym zainwestować czas i zaangażowanie w pracę nad nawykami oddechowymi. Dziś odbył się drugi z cyklu 6 warsztatów.

Trzymajcie za Nich kciuki. Ekipo, dziękuję za wspólne zoddychanie!